Markizy

Skuteczną ochronę przed słońcem, która jednocześnie nie pozbawi pomieszczeń dostępu światła dziennego, stanowi markiza. Liczne zalety nowoczesnej markizy wpływają na jej rosnącą popularność wśród osłon przeciwsłonecznych. Coraz więcej klientów docenia jej atuty nie tylko wiosną i latem, ale również podczas chłodniejszych sezonów. Markiza zapobiega utracie ciepła w mieszkaniu, domu, biurowcu lub innym budynku. Dzięki temu przyczynia się do obniżenia kosztów ogrzewania.

Markiza Na Wymiar
Markiza na wymiar

Markizy balkonowe, tarasowe, ogrodowe na wymiar

Oferujemy Państwu wysokiej jakości markizy zawsze dopasowane do indywidualnych potrzeb i wyprodukowane z dbałością o najmniejszy szczegół. Wykonujemy i montujemy markizy balkonowe, tarasowe, ogrodowe oraz markizy pionowe, montowane na oknach fasadowych. W przypadku markiz tarasowych można skorzystać z dodatkowej osłony, jaką jest markiza boczna. Ponadto montujemy markizy kasetowe lub bezkasetowe. Nasz wykwalifikowani pracownicy doradzą Państwu, który rodzaj markizy będzie optymalnie dopasowany do Państwa potrzeb.

Rodzaj konstrukcji markiz

Markizy ze względu na ich konstrukcję dzielimy na bezkasetowe i kasetowe.

Markiza Bezkasetowa

Markiza bezkasetowa – bardzo lekka i trwała konstrukcja.

Markiza Kasetowa

Markiza kasetowa –  najwyższy poziom ochrony markizy przed czynnikami pogodowymi.

Komfort termiczny i optyczny

Markizy na wymiar chronią zarówno przed nadmiernym nasłonecznieniem, deszczem i silnym wiatrem, jak i przed ciekawskimi spojrzeniami osób z zewnątrz. Dzięki temu chwile spędzone na balkonie, tarasie lub w ogrodzie będą idealne.

Wszystkie nasze produkty to gwarancja zaawansowanej techniki w połączeniu z nowoczesnym designem. Komfort użytkowania poprawia niezawodny system odprowadzania wody, możliwość wyboru sposobu sterowania – pilotem lub aplikacją w smartfonie oraz opcje dodatkowe, takie jak np. oświetlenie LED i automatyka pogodowa, czyli czujnik wiatru i słońca, który reaguje na zmiany pogody.

Markiza Balkonowa Na Wymiar
Markiza balkonowa na wymiar
Tkaniny Do Markiz
Tkaniny do markiz – to tylko część materiałów jakie mamy w ofercie.

Trwała i estetyczna dekoracja budynku

Markiza to nie tylko niezawodna ochrona przed różnymi warunkami atmosferycznymi, ale także wizytówka domu, mieszkania, restauracji lub innych powierzchni komercyjnych. Stabilna i odporna na korozję konstrukcja z aluminium i stali oraz szeroki wybór materiałów, z których wykonana jest markiza, pozwalają zawsze dopasować ją do fasady budynku. Tkaniny cechuje wytrzymałość na takie czynniki jak słońce, wiatr czy deszcz. Ponadto odznaczają się one wysoką trwałością koloru, chronią przed promieniowaniem ultrafioletowym i obniżają temperaturę w pomieszczeniach. Markiza powoduje, że taras, balkon lub ogród może stanowić doskonałe rozszerzenie pomieszczeń mieszkalnych podczas letnich i wiosennych miesięcy.

Realizacje markiz

Poniżej mogą Państwo przejrzeć nasze niektóre realizacje z Poznania i okolic. Działy w promieniu 200 km od miasta Poznań.

Nie wiesz jaki system wybrać dla siebie?

Nie przejmuj się. Wybierzemy najlepsze rozwiązania dla Ciebie i dokonamy darmowej wyceny. Zapraszam do kontaktu.
Dane kontaktowe