Pergole

Pergola stanowi najlepsze rozwiązanie, jeśli chcemy cieszyć się pobytem na tarasie lub w ogrodzie podczas letnich upałów, deszczu a nawet silnego wiatru. Jest to osłona nie tylko tarasów i ogrodów, ale również lokali gastronomicznych, takich jak np. kawiarnie i restauracje oraz innych powierzchni komercyjnych. Dzięki niej zyskujemy dodatkową przestrzeń na zewnątrz, z której możemy korzystać podczas każdych warunków atmosferycznych.

Połączenie funkcjonalności i estetyki

Produkty naszej firmy to innowacyjne rozwiązania i komfort użytkowania na najwyższym poziomie. Oczywiście stawiamy również na nowoczesny design. Stabilność i trwałość konstrukcji pergoli zapewniają aluminiowe profile i elementy ze stali nierdzewnej odpornej na każdą pogodę i korozję. Na komfort użytkowania wpływa także bezproblemowe działanie systemu odprowadzania wody. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, proponujemy możliwość zastosowania oświetlenia LED i automatyki pogodowej.

Pergole Poznan Na Wymiar 5 Scaled
Img 20210428 Wa0001

Pergola tarasowa i ogrodowa skrojona na wymiar

W celu dopasowania konstrukcji do fasady budynku wykonujemy pergole wolnostojące lub przyścienne. Zgodnie z życzeniem klienta cała konstrukcja może być lakierowana na dowolny kolor z palety RAL. Pergole na wymiar to eleganckie, estetyczne i skuteczne rozwiązanie dla każdego, kto uwielbia spędzać wiosenne i letnie dni na świeżym powietrzu w miłej atmosferze niezależnie od pogody.

Pergole

Pergola V
Pergola V
Sprawdź model
Pergola Solid
Pergola Solid
Sprawdź model
Pergola Solid Sunbreaker 400
Pergola Solid Sunbreaker 400
Sprawdź model
Pergola Solid Sunbreaker 500
Pergola Solid Sunbreaker 500
Sprawdź model

Pergole realizacje Poznań

Poniżej mogą Państwo przejrzeć nasze niektóre realizacje z Poznania i okolic. Działamy w promieniu 200 km od miasta Poznań.

Nie wiesz jaki system wybrać dla siebie?

Nie przejmuj się. Wybierzemy najlepsze rozwiązania dla Ciebie i dokonamy darmowej wyceny. Zapraszam do kontaktu.
Dane kontaktowe