Refleksole – Rolety screen

Naturalną klimatyzację i komfort termiczny zapewniają refleksole. Jest to roleta montowana wewnątrz lub na zewnątrz przeszklonych powierzchni pionowych.

Jakość i design

Oferowane przez nas refleksole wykonane są z najwyższej jakości tkanin oraz stabilnej i odpornej na różne warunki atmosferyczne aluminiowej konstrukcji. Zarówno tkaniny jak i konstrukcja dostępne są w wielu kolorach z palety RAL. Dzięki temu roleta może być idealnie dopasowana do budynku. Oferta opcjonalna obejmuje automatykę pogodową oraz profil przeciwwietrzny, który unieruchamia roletę podczas silnego wiatru. W zależności od tego, jaki model klient wybierze, oferujemy napęd elektryczny lub ręczny.

Refleksole
Refleksole
Refleksole Poznań
Refleksole Poznań

Energooszczędność i funkcjonalność

Dzięki refleksolom możemy cieszyć się idealną temperaturą w pomieszczeniu nawet po upalnym dniu. Refleksole zapobiegają nadmiernemu nasłonecznieniu i tym samym przegrzaniu naszej strefy prywatnej lub służbowej. Optymalna temperatura bez użycia klimatyzatora to energooszczędność na miarę XXI wieku.

Refleksole realizacje Poznań

Poniżej mogą Państwo przejrzeć nasze niektóre realizacje z Poznania i okolic. Działamy w promieniu 200 km od miasta Poznań.

Nie wiesz jaki system wybrać dla siebie?

Nie przejmuj się. Wybierzemy najlepsze rozwiązania dla Ciebie i dokonamy darmowej wyceny. Zapraszam do kontaktu.
Dane kontaktowe