O Nas

Realizacja osłon przeciwsłonecznych to nasza pasja od 1999 roku. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam wykonać każdy projekt zgodnie z potrzebami i życzeniami nawet najbardziej wymagających klientów. Działamy na terenie Poznania i okolic. Wykonujemy i montujemy następujące osłony: pergole i markizy ogrodowe, tarasowe, balkonowe, refleksole oraz żaluzje fasadowe.

Sprawdzone osłony przeciwsłoneczne

Nasza bogata oferta skierowana jest zarówno do klientów prywatnych, jak i instytucjonalnych. Połączenie najwyższej jakości, innowacji oraz dbałości o najmniejszy szczegół gwarantuje zadowolenie klienta.

Współpracujemy z liderami z branży osłon i systemów przeciwsłonecznych, których produkty cechują się trwałością, zaawansowaną techniką, estetyką wykonania oraz nowoczesnym designem. Stobag, Selt, Mol, Lewens i Renson to renomowani producenci markiz, pergoli, refleksoli czy żaluzji fasadowych, którzy są naszymi zawodowymi partnerami. Na życzenie klienta przeprowadzamy bezpłatne pomiary i wycenę.

Darmowa wycena i pomiar przez wykwalifikowanych pracowników

Doświadczony i wykwalifikowany zespół naszych pracowników pomoże Państwu zrealizować kompleksowo osłonę okna, balkonu, tarasu, ogrodu, ogródka kawiarnianego lub restauracyjnego. Szeroka gama produktów pozwala nam na indywidualne podejście do każdego klienta.

Markizy i pergole na wymiar, refleksole i żaluzje fasadowe w Poznaniu i jego okolicach – tylko z nami!

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i zapoznania się z naszymi licznymi realizacjami.

Osłony przeciwsłoneczne
Osłony przeciwsłoneczne

Nie wiesz jaki system wybrać dla siebie?

Nie przejmuj się. Wybierzemy najlepsze rozwiązania dla Ciebie i dokonamy darmowej wyceny. Zapraszam do kontaktu.
Dane kontaktowe