Okiennice Shutters

Coraz więcej klientów wybierając wysokiej klasy osłony przeciwsłoneczne, decyduje się na okiennice shutters. Są to okiennice wewnętrzne, które cechuje wszechstronność zarówno pod względem możliwości użycia i dostosowania do pomieszczeń, jak i funkcjonalności.

Dekoracyjne i ekskluzywne okiennice shutters dla komfortu optycznego i termicznego

Do najważniejszych zadań okiennic shutters możemy zaliczyć regulację przenikania promieni słonecznych i tym samym naturalnego światła oraz dopływu powietrza do pomieszczeń. Dzięki temu stanowią one naturalny klimatyzator i ochronę przed niepożądanym wzrokiem osób znajdujących się na zewnątrz. Ponadto okiennice typu shutters sprawiają, że pomieszczenia odznaczają się niepowtarzalnym charakterem i atmosferą. Można je dopasować do prawie każdego stylu wnętrza.

W związku z tym, że okiennice wykonane są z drewna lub odpornego na wilgoć PCV nadają się nie tylko do salonu, sypialni lub dziecięcego pokoju, ale również do kuchni i łazienki. Okiennice shutters można idealnie dopasować do każdego kształtu – prostokątnego, trójkątnego, łukowego, okrągłego, trapezowego i rodzaju okna, czyli rozwieranego, uchylnego, przesuwnego i uchylno-rozwieranego. Dzięki swoim licznym zaletom okiennice te są wykorzystywane również jako drzwi do szaf lub ściany przesuwne.

Okiennice Shutters
Okiennice Shutters
Okiennice Shutters Poznan
Okiennice Shutters Poznan

Elastyczne i funkcjonalne osłony

Solidne i jednocześnie lekkie drewno jest świetnym materiałem do wykonania i dostosowania tego rodzaju osłon do każdych warunków architektonicznych. Oferujemy rozwierane, składane oraz przesuwane okiennice typu shutters. Różne rozmiary i kolory lameli zawsze dopasowane są do aspektów stylistycznych i konstrukcyjnych. Pozycję poszczególnych lameli można zmieniać za pomocą pionowego drążka sterującego lub ukrytej listwy regulacyjnej. Oprócz sterowania ręcznego istnieje możliwość zastosowania sterowania elektrycznego.

Okiennice są łatwe w utrzymaniu czystości. Niezawodność i stabilność produktu gwarantują różne opcje montażu.

Oferujemy Państwu wytrzymałe okiennice shutters, dostosowane do Państwa potrzeb i oczekiwań. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Okiennice Shutters realizacje Poznań

Poniżej mogą Państwo przejrzeć nasze niektóre realizacje z Poznania i okolic. Działamy w promieniu 200 km od miasta Poznań.

Nie wiesz jaki system wybrać dla siebie?

Nie przejmuj się. Wybierzemy najlepsze rozwiązania dla Ciebie i dokonamy darmowej wyceny. Zapraszam do kontaktu.
Dane kontaktowe