Żaluzje fasadowe

Nasza szeroka paleta usług i produktów obejmuje żaluzje fasadowe. Jest to eleganckie i wydajne rozwiązanie, nadające fasadzie niepowtarzalny, interesujący i estetyczny charakter.

Nieograniczone możliwości montażu

Żaluzje fasadowe można zamontować na każdej fasadzie – wentylowanej, słupowo-ryglowej, elementowej i strukturalnej. Ponadto nadają się one zarówno do zastosowania w nowym budownictwie, jak i w remontowanym lub odnawianym.

Żaluzje fasadowe to połączenie nowoczesnego designu i funkcjonalności

Poza walorami estetycznymi żaluzje fasadowe to osłona posiadająca wiele funkcji praktycznych. Najważniejsze z nich to ochrona pomieszczeń przed ich nadmiernym przegrzaniem oraz oślepiającymi promieniami słonecznymi. W upalne dni żaluzje zapewniają komfortową temperaturę w mieszkaniu, domu lub biurowcu. Dzięki tej nowoczesnej osłonie przeciwsłonecznej obniżymy koszty eksploatacji budynku, ponieważ ograniczamy korzystanie z klimatyzacji. Poza tym żaluzje fasadowe redukują hałas pochodzący z zewnątrz i chronią przed ciekawskimi spojrzeniami przy jednoczesnym zachowaniu doskonałej widoczności. Jest to zaleta wpływająca na klimat pomieszczeń i ochronę Państwa prywatnej lub służbowej sfery.

Zaluzje Fasadowe Na Wymiar
Żaluzje fasadowe na wymiar
Żaluzje fasadowe Poznań
Żaluzje fasadowe Poznań

Trwałość i odporność na różne czynniki

Żaluzje fasadowe składają się z lameli dostępnych w różnych kolorach, kształtach i rozmiarach. Kąt nachylenia lameli pozwala swobodnie regulować poziom zaciemnienia pomieszczenia. Wygodna i łatwa obsługa umożliwia płynne sterowanie kątem nachylenia lameli. Lekka, trwała oraz stabilna konstrukcja zapewnia dopasowanie żaluzji do indywidualnych wymagań architektonicznych fasady.

Żaluzje fasadowe realizacje Poznań

Poniżej mogą Państwo przejrzeć nasze niektóre realizacje z Poznania i okolic. Działamy w promieniu 200 km od miasta Poznań.

Nie wiesz jaki system wybrać dla siebie?

Nie przejmuj się. Wybierzemy najlepsze rozwiązania dla Ciebie i dokonamy darmowej wyceny. Zapraszam do kontaktu.
Dane kontaktowe